Zamów teraz Prema B2B – Siłownik FESTO DPZ-16-80-P-A|FESTO
  • Szybka wysyłka zamówienia oraz możliwość darmowej dostawy.
  • 30 dni na zwrot i zwrot pieniędzy.
  • Opakowanie staranne i ekologiczne.
Bezpieczna płatność
Obsługiwane metody płatności
SKU: SK0040243-PL20260512-100306 Kategoria:
Opis
Siłownik z dwoma tłokami DPZ-16-80-P-A z dwoma równoleglymi tłoczyskami, z bezdotykowa sygnalizacja położenia, z elastycznymi pierscieniami amortyzujacymi w położeniach krancowych. Odleglość punktu cieżkośći obciążenia roboczego do płyty spinającej=0 mm, Skok=80 mm, Zakres regulacji położenia koncowego/dlugosc=10 mm, średnica tłoka=16 mm, Tryb pracy jednostki napedowej=Z płytka spinajaca