Szybka wysyłka Prema B2B – Siłownik FESTO DGST-20-80-E1A|FESTO
  • Szybka wysyłka zamówienia oraz możliwość darmowej dostawy.
  • 30 dni na zwrot i zwrot pieniędzy.
  • Opakowanie staranne i ekologiczne.
Bezpieczna płatność
Obsługiwane metody płatności
SKU: SK0040351-PL20260512-100306 Kategoria:
Opis
Siłownik FESTO DGST-20-80-E1A
Symbol: DGST-20-80-E1A | Nr katalogowy FESTO: 8078867
Parametry techniczne
Skok [mm] 80 MM
Ciśnienie robocze [MPa] 0,1 MPA | 0,8 MPA | 1 BAR | 8 BAR | 14,5 PSI | 116 PSI