Prema B2B – Siłownik FESTO DGST-20-50-Y12A|FESTO Obniżka ceny
  • Szybka wysyłka zamówienia oraz możliwość darmowej dostawy.
  • 30 dni na zwrot i zwrot pieniędzy.
  • Opakowanie staranne i ekologiczne.
Bezpieczna płatność
Obsługiwane metody płatności
SKU: SK0040352-PL20260512-100306 Kategoria:
Opis
Siłownik FESTO DGST-20-50-Y12A
Symbol: DGST-20-50-Y12A | Nr katalogowy FESTO: 8085185
Parametry techniczne
Skok [mm] 50 MM
Ciśnienie robocze [MPa] 0,1 MPA | 0,8 MPA | 1 BAR | 8 BAR | 14,5 PSI | 116 PSI